Marzec miesiącem Kobiet!

Świętuj Dzień Kobiet razem z nami!

2 marca "Jestem piękna" – kawiarnia "Wolna kawka", g. 17.00
6 marca "Jestem aktywna" – hala OSiR, g. 20.00
13 marca "Jestem zdrowa" – sala restauracyjna "Villa Aromat", g. 16.00
23 marca "Jestem sobą" – sala bankietowa "Villa Aromat", g. 18.00
27 marca "Jestem bezpieczna" – hala PCKR, g. 18.00

Marzec zadedykujemy kobietom. To właśnie dla pań przygotowaliśmy szereg akcji we Włoszczowie. W tym czasie kobiety będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów, spędzić aktywnie i ciekawie wolny czas. Świętowanie zaczynamy już 2 marca w kawiarni „Wolna kawka”. Udział w tych wydarzeniach jest bezpłatny. Na każdą z pań, która weźmie udział w naszych wydarzeniach – czekać będzie drobny upominek. Podczas wydarzeń rozdawane będą również karty rabatowe, uprawniające do zniżek u partnerów akcji fundacji (ponad 20 punktów we Włoszczowie!) ważne od 15 marca do 15 czerwca.

5 wyjątkowych wydarzeń

„Marzec miesiącem Kobiet” – pod tym hasłem nasza fundacja zorganizuje pięć wydarzeń. W każdym tygodniu marca odbędzie się spotkanie dedykowane kobietom. Współczesne kobiety są niezwykle zabiegane. Nie mają czasu na to, by zadbać o zdrowie, swoje samopoczucie. Muszą troszczyć się o dom, rodzinę, wypełniać obowiązki zawodowe i często brakuje im zwyczajnie chwili dla samej siebie. My chcemy im przypomnieć, że warto znaleźć czas dla siebie, bo szczęśliwa kobieta to kobieta pełna energii i siły do działania. A ta energia na pewno przydaje się w domu czy pracy.

„Jestem piękna” – kawiarnia „Wolna kawka”, 2 marca – godz. 17.00

Początek świętowania fundacja rozpoczniemy pod hasłem „Jestem piękna” w kawiarni „Wolna kawka” o godzinie 17.00. Wtedy panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad kosmetolog Angeliki Świstak-Książek oraz wizażystek: Michaliny Gaci, Wiktorii Bąk i Aleksandry Sobańskiej.

„Jestem aktywna” – hala OSiR, 6 marca – godz. 20.00

W kolejnym tygodniu – 6 marca – wraz z OSiR Włoszczowa zorganizujemy maraton fitness, podczas którego konsultacji będą udzielać trenerzy personalni oraz eksperci ze Studia Figura oraz kosmetolog Monika Kowalska. Będzie można podczas imprezy skosztować także fit przekąsek z Villi Aromat.

„Jestem zdrowa” – sala restauracyjna Villi Aromat, 13 marca – godz. 16.00

Kolejny tydzień dla kobiet minie pod hasłem „Jestem zdrowa”. 13 marca o 16.00 w sali restauracyjnej Villi Aromat odbędzie się spotkanie z ekspertką Agnieszką Jaros ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii na temat raka piersi. Po prelekcji będzie okazja, by porozmawiać w babskim gronie o tym, jak w radzić sobie z chorobą. Kobiety, które zmagały się z nowotworem, opowiedzą swoją historię. W tym dniu odbędzie się również prelekcja i konsultacje z dietetykiem Dariuszem Ciszkiem. – Nasze panie szczególnie zapraszam właśnie na to wydarzenie. Myślę, że to doskonała okazja, by porozmawiać o naszym zdrowiu w babskim gronie – zaznacza Małgorzata Wypychewicz, przewodnicząca rady fundacji.

„Jestem sobą” – sala bankietowa Villi Aromat, 23 marca – godz. 18.00

23 marca zapraszamy na świętowanie pod hasłem „Jestem sobą”. Pod takim tytułem odbędzie się spotkanie w piątek, 23 marca o godz. 18.00 w sali bankietowej Villi Aromat. Chcemy pokazać kobietom, że ich pewność siebie nie powinna zależeć od tego, czy mają idealny porządek w domu, czy doskonale zrobiony makijaż. Powinny czuć się zawsze dobrze ze sobą. Podczas tej imprezy odbędzie się prelekcja oraz spotkanie z psychologiem. Po tych rozmowach na scenie pojawi się Magdalena Bochan-Jachimek w nagradzanym monodramie artystów z Trójmiasta – „Mamy problem”, opowiadającym o pierwszych miesiącach macierzyństwa. Spektakl – jak piszą twórcy – dedykują wszystkim mamom, które czasem czują, że nie dają rady. Czyli wszystkim mamom.

„Jestem bezpieczna” – hala PCKR, 27 marca – godz. 18.00

Miesiąc Kobiet zakończy kurs samoobrony, który zostanie przeprowadzony przez założyciela firmy ZPUE S.A. – pasjonata karate i senseia Bogusława Wypychewicza, senseia Sylwestra Suchackiego oraz byłego antyterrorystę Grzegorza Mikołajczyka. Wszystkie panie, które chcą poznać techniki samoobrony, zapraszamy na halę PCKR 27 marca o godzinie 18.00. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Jestem bezpieczna”. Myślimy, że to będzie doskonałe podsumowanie naszego miesiąca kobiet. Pokażemy paniom, że siła nie polega jedynie na przewadze fizycznej, ale i psychicznej odporności. Udział w każdym z wydarzeń jest bezpłatny.

Więcej informacji na: www.facebook.com/jestesmyblisko

Adresy partnerów akcji rabatowej

„Marzec miesiącem Kobiet”
WŁOSZCZOWA

Restauracje i kawiarnie

Villa Aromat, ul. Jędrzejowska 74
Wolna kawka, ul. 1 Maja 4

Salony kosmetyczne & make-up

Studio zdrowia i urody Monika Kowalska, ul. Przedborska 1 (I piętro)
Gabinet Kosmetologii & Make-up, ul. Przedborska 10a (I piętro)
Atelier Piękna. Pracownia Zmian Pozytywnych (zniżka na kosmetyki marki MARY KAY), ul. Czarnieckiego 9

Salony fryzjerskie

Salon Fryzjerski Freszz, ul. Żwirki 28
Gold Style, ul. Nowa 2

Odzież, obuwie, dodatki

Avanti, ul. Żwirki 4
Vattaro, Plac Wolności 23
Omega Mega Moda, ul. Mickiewicza 10
Luu Butik, Plac Wolności 33
Butik odzieżowo-obuwniczy „Outlet” M. T., Plac Wolności 11/2
Galanteria skórzana - Zieliński, ul. Partyzantów 8

Rozrywka i sport

OSiR Włoszczowa, ul. Wiśniowa 2, ul. Wiśniowa 43
Kino Muza, ul. Wiśniowa 19
Studio Figura Włoszczowa, ul. Wesoła 10

Drogerie i sklepy zielarskie

Sklep Zielarsko-Medyczny "Na Zdrowie", ul. Mickiewicza 7
Jasmin, ul. Wigury 6
Hurtownia Karolina, ul. Kilińskiego 14
Lulibaby Justinex.pl – sklep internetowy

Biżuteria

Loombard, ul. Sienkiewicza 4
Zieliński Jubiler, ul. Partyzantów 8