„Maturzyści pomagają kilometrami” już jutro ruszają do Zakopanego!

Damian, Patryk, Daniel, Kamil i Michał, czyli maturzyści z ZSP nr 2 we Włoszczowie – wpadli na pomysł, by pomóc w zdobyciu pieniędzy na rehabilitację swojego nauczyciela, a naszego podopiecznego. Już jutro wyruszają w trasę do Zakopanego na rowerach i w ten sposób chcą zdobyć pieniądze dla pana Marcela Freja.

 

Wspaniała idea

Maturzyści z „Czarnieckiego” postanowili, że po egzaminach dojrzałości zamiast odpoczywać – zorganizują akcję dla swojego nauczyciela. – Ten pomysł wypłynął spontanicznie. Chcieliśmy zrobić coś fajnego, a wiemy, że pan Marcel teraz zbiera środki na swoją rehabilitację, stąd ta nasza akcja, by pomóc kilometrami – mówi Damian Górski, jeden z pomysłodawców „Maturzyści pomagają kilometrami”. Chłopaki chcą wyruszyć 18 maja z Włoszczowy i w ciągu dwóch dni dotrzeć do celu, czyli Zakopanego. Maturzyści drogę do stolicy Tatr pokonają na rowerach. Teraz szukają sponsorów akcji, z której całkowity dochód zostanie przekazany na rehabilitację pana Marcela Freja.

 

Jak możesz im pomóc?

  • - dołącz do akcji i wspólnie z chłopakami wybierz się z nimi w rowerową trasę,
  • - dołącz do akcji jako sponsor i wesprzyj akcję darowizną rzeczową lub pieniężną,
  • - przekaż darowiznę na subkonto pana Marcela Freja,
  • - przekaż darowiznę w postaci gadżetów, które trafią na aukcję charytatywną na Allegro: https://bit.ly/2r9Cp4z 

Darowizn celowych na naszego podopiecznego – Marcela Freja można dokonywać wykorzystując następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”,
ul. Jędrzejowska 79c,
29-100 Włoszczowa
Bank Spółdzielczy we Włoszczowie
nr 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001
Tytuł przelewu: Maturzyści dla Marcela Freja

Jeśli ktoś chce się dołączyć do akcji jako uczestnik lub sponsor – prosimy o kontakt z Damianem Górskim pod numerem telefonu: 604 959 898 lub z biurem fundacji, tel.: 41 388 14 56.