Pomóż naszym zwierzętom przetrwać ten trudny czas!

Na skutek pandemii od marca nie wiadomo na jaki czas ZOO Leśne Zacisze zostało zamknięte, przez co z dnia na dzień Ci wspaniali ludzie prowadzący go zostali bez jakiekolwiek dochodu, a zwierzęta potrzebują przecież jeść. Miesięczny koszt wyżywienia zwierząt i wizyt lekarskich wynosi od 70 do 90 tysięcy złotych.
Pawłowi i Oli, którzy prowadzą ogród od wielu lat, którzy to wszystko co możemy tam podziwiać zbudowali sami, nigdy nie prosząc o pomoc ale za to udzielając tej pomocy po wielokroć niezręcznie jest wyciągać rękę po pomoc,. Jednak bez naszej wspólnej pomocy nie dadzą rady tego udźwignąć. Tworzyli to miejsce kilkanaście lat, nie korzystając z żadnych funduszy pomocowych. Gdy tylko mieli jakieś pieniądze kupowali coraz bardziej wyszukane odmiany zwierząt, rozbudowaliśmy alejki i zagrody, co możemy wszyscy podziwiać. Niestety obecna sytuacja i brak odwiedzających ZOO doprowadziło do tego, że znaleźli się w trudnej sytuacji. Ale my możemy im wspólnie pomóc przetrwać ten trudny okres. Jest to miejsce wyjątkowe na mapie naszej gminy, województwa, a nawet Polski. Nie możemy dopuścić do tego aby przestało istnieć.

Ola i Paweł - gospodarze Ogrodu deklarują, że każda osoba, która dokona wpłaty powyżej 20zł będzie mogła skorzystać z darmowej wizyty w ZOO, z wykorzystaniem do końca 2020 roku. Każdy wpłacający zostanie poinformowany o tym w prywatnej wiadomości. Oczywiście przy większych wpłatach będziecie mogli skorzystać z darmowych wejściówek całą rodziną. Pamiętajcie, że koszt biletu to 25zł więc jeśli wpłacicie wielokrotność to adekwatnie tyle osób z rodziny będzie mogło z Wami przyjść. Bądźcie hojni i pomóżmy wspólnie ocalić to wspaniałe miejsce.