Koncerty charytatywne

  1. „Serduszko puka w rytmie cza-cza…”
  2. „Podaruj dzieciom łazienkę”
  3. „Muzyczne Pokolenia Włoszczowy – dzieciom chorym onkologicznie”

„Serduszko puka w rytmie cza-cza…”

Koncert charytatywny 2015

Tradycją naszej fundacji jest coroczny Koncert Charytatywny. W listopadzie 2015 roku odbyła się trzecia jego odsłona. Podczas tej edycji zbieraliśmy pieniądze na rzecz dwóch naszych najmłodszych podopiecznych – Amelki z Kurzelowa i Kacperka z Włoszczowy. Dzięki ludziom dobrej woli udało nam się zgromadzić ponad 111 000 złotych! Dochód z tej akcji został przeznaczony na skomplikowane operacje kardiologiczne dzieciaków, ratujące ich życie i zdrowie. W trakcie imprezy został wręczony również tytuł Latarnika, czyli człowieka, który swą postawą wyróżnia się w środowisku lokalnym, działa na rzecz innych, po prostu – wytycza nowe szlaki i nie boi się pomagać innym. Tę wyjątkową nagrodę w 2015 roku otrzymał Artur Stromczyński, dzięki któremu trzy rodziny zyskały nie tylko nowe łazienki, ale lepszą jakość życia. Mamy nadzieję, że kolejna edycja koncertu również przyniesie tyle niezapomnianych emocji! Już nie możemy się doczekać!

„Podaruj dzieciom łazienkę”

Podaruj dzieciom łazienkę

Drugi koncert charytatywny zorganizowany przez Fundację Jesteśmy Blisko, Roberta Sawickiego i Dom Kultury we Włoszczowie. Podczas tej akcji zbierano fundusze na budowę łazienek dla trzech wielodzietnych rodzin: Gliwińskich, Janus, Wiśniewskich. Patronat medialny objęło Echo Dnia i Radio Kielce. W sumie udało się zebrać 54 734,08 zł. Włoszczowskie firmy przekazały łącznie na budowę łazienek 35 321 tysięcy złotych. Od osób prywatnych, które chcą pozostać anonimowe otrzymaliśmy 3 390 zł. Dochód ze sprzedaży cegiełek i datki do puszek to 16 023,08 zł.

„Muzyczne Pokolenia Włoszczowy – dzieciom chorym onkologicznie”

Muzyczne Pokolenia Włoszczowy – dzieciom chorym onkologicznie

Pierwszy, wielki koncert charytatywny zorganizowany przez Fundację Jesteśmy Blisko wraz z Domem Kultury na rzecz czwórki dzieci z powiatu włoszczowskiego, które zmagały się z chorobą nowotworową. Patronat medialny nad całym wydarzeniem objęło Echo Dnia i Radio Kielce. W sumie dla Martynki, Huberta, Krystianai Adasia udało się zebrać ponad 50.000 zł.

next
prev