Wojciech Kantarek

W wieku 37 lat cieszyłem się pełnią życia. Czas jednak brutalnie się zatrzymał, gdy pękł mi tętniak. Przeszedłem zabieg klipsowania, który na szczęście odbył się bez powikłań. Krótko potem jednak doszło do udaru, który ograniczył mnie pod względem logicznym, ruchowym i czuciowym.

Dziś jestem przystosowany do życia na wózku inwalidzkim. Aby zapobiec zanikowi mięśni, muszę systematycznie ćwiczyć i regularnie uczestniczyć w rehabilitacji. Proste, codzienne czynności stały się dla mnie ogromnym wyzwaniem. Mimo to, staram się znaleźć radość w małych sukcesach i nieustannie dążę do poprawy swojej kondycji.

Życie po udarze nauczyło mnie cierpliwości i wytrwałości. Każdy dzień to nowa szansa na postęp, a ja jestem zdeterminowany, aby maksymalnie wykorzystać każdą z nich. Wiem, że przede mną jeszcze wiele trudnych chwil, ale wierzę, że z pomocą bliskich i ciężką pracą mogę osiągnąć nową normalność.

 

Wojciecha można wspierać na kilka sposobów:

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)
Kliknij w przycisk "Wesprzyj". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą i pomogłeś Wojciechowi!

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY
Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – darowizna dla Wojciecha Kantarka

PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU
Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393, w pozycji informacje uzupełniające wpisz: Wojciech Kantarek

Rozlicz PIT Online