Magazyn Dobroci czyli dla każdego potrzebującego coś dobrego!

W najbliższym czasie na naszej stronie internetowej uruchomiona zostanie zakładka pod nazwą „Magazyn Dobroci”. Nasi specjaliści wciąż nad nią pracują, a Ty możesz pomóc w jej tworzeniu już dziś! Jak? –To proste. Przekaż na rzecz naszej Fundacji darowiznę rzeczową! Może to być rower, łóżko, meble, zabawki, ubranka dla dzieci, odzież dla dorosłych, artykuły szkolne, sprzęt RTV AGD itd. itp.. … Jednym słowem wszystko to co jest w dobrym stanie i może się przydać innym a czego Ty już nie potrzebujesz.

Przekazanie darowizny krok po kroku:

  • Krok 1. Kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem naszej Fundacji. Przekaż nam informację o tym co możesz podarować dla innych i jeśli będzie to możliwe wyślij nam zdjęcie darowizny na następujący adres mail fundacja@jestesmyblisko.pl a w temacie wiadomości wpisz „Magazyn Dobroci”.
  • Krok 2. Weryfikacja danych i autoryzacja przekazania darowizny. Nasi wolontariusze poproszą Cię o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań a następnie przekażą Ci informacje o sposobie i terminie odbioru darowizny.
  • Krok 3. Przekazanie darowizn osobom potrzebującym. Nasi wolontariusze wyszukują osoby, które znajdują się w ciężkiej sytuacji materialnej lub życiowej. Przeprowadzają z nimi wywiad a następnie odpowiadając na ich potrzeby przekazują podarowane przez Ciebie darowizny rzeczowe. Będąc darczyńcą możesz również sam wskazać osobę obdarowaną.

Pamiętaj! To Ty wybierasz czy chcesz zostać anonimowym darczyńcą czy też pragniesz dać wzór do naśladowania innym.

 

« powrót