Misja

 

Co robimy?

 

Działamy na wielu płaszczyznach – od edukacji poprzez profilaktykę zdrowotną po aktywność „tu i teraz” – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Wspieramy osoby starsze, ubogie, niepełnosprawne, ale również inwestujemy w młodzież, czy aktywizację społeczną.

Priorytetem jest dla nas walka o zdrowie i życie naszych podopiecznych. Finansujemy ich rehabilitację, zakup leków czy też sprzętu specjalistycznego. Organizujemy dla nich ogólnokrajowe i lokalne akcje pomocowe zabezpieczając dla nich środki na specjalistyczne leczenie lub zagraniczne operacje.

Szczególny nacisk kładziemy na działania prozdrowotne i profilaktyczne. Systematycznie organizujemy konferencje i badania przesiewowe dla mieszkańców naszej społeczności lokalnej, przyczyniając się tym samym do wykrycia w porę wielu poważnych chorób i niepokojących zmian.

Dbając o rozwój dzieci i młodzieży realizujemy warsztaty edukacyjne, a także organizujemy spotkania z ekspertami, którzy inspirują młodych do pracy nad sobą. Staramy się spełniać ich marzenia i wspieramy w realizowaniu pasji i dążeniu do celu.

W trosce o środowisko staramy się włączać w istniejące inicjatywy oraz kreować własne działania proekologiczne. Bierzemy udział w akcji sadzenia drzew. Ponadto, dbamy o prawidłową utylizację i recykling odpadów. Zamieniając kilogramy elektrośmieci na złotówki, wspieramy naszych podopiecznych.

Dzięki darowiznom finansowym możemy zmieniać rzeczywistość wokół nas. Przekazane środki mają dla nas i naszych podopiecznych ogromne znaczenie. Dzięki nim możemy walczyć o ich zdrowie i podarować nadzieję na lepsze jutro.