O nas

Fundacja „Jesteśmy Blisko” powstała z potrzeby serca i jest przystanią, do której może zgłosić się każdy, kto znalazł się w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki ciągłemu wsparciu ZPUE S.A. oraz wielu ludzi dobrej woli, w ciągu dekady udało nam się pomóc setkom osób i zrealizować wiele zadań.

Od lat dostrzegaliśmy problemy, z którymi boryka się lokalna społeczność. Dlatego cieszymy się, że działalność na polu biznesowym umożliwiła nam stworzenie organizacji pomagającej w rozwiązywaniu niektórych z nich i budowaniu zrównoważonego społeczeństwa. Zawsze uważaliśmy, że należy pochylać się nad potrzebami drugiego człowieka i pomagać. Nie skupiamy się na jednym problemie, nie bawimy się w Boga... Po prostu chcemy być blisko tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia.

Jesteśmy bardzo wdzięczni pracownikom naszych firm, którzy od lat angażują się w działalność fundacji – to oni swoją pozytywną energią zmieniają na lepsze otaczającą nas rzeczywistość. Dziękujemy również naszym darczyńcom, bez których nie było by to możliwe.