W piątek, 13-go listopada, III Wielki Koncert Charytatywny pod hasłem „Serduszko puka w rytmie CZA-CZA”

Fundacja „Jesteśmy Blisko” już po raz trzeci organizuje Wielki Koncert Charytatywny na rzecz potrzebujących. Współorganizatorem Koncertu jest Dom Kultury we Włoszczowie.

W tym roku Fundacja „Jesteśmy Blisko” apeluje do lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców Włoszczowy o pomoc i wsparcie dla rodziców trzymiesięcznej Amelki z Kurzelowa oraz niespełna rocznego Kacperka z Włoszczowy. Maluchy urodziły się z poważnymi wadami serca. Fundacja realizuje bieżące potrzeby związanie z leczeniem dwójki swoich najmłodszych podopiecznych, jednak koszty planowanych w najbliższych miesiącach operacji jakie czekają dzieci są ogromne – w sumie rodzice potrzebują aż 300 tysięcy złotych!

Dzieci rosną, a ich maleńkie serduszka nie rozwijają się prawidłowo, choć z miesiąca na miesiąc muszą wykonywać coraz cięższą pracę. W obu przypadkach kardiochirurdzy są zgodni – dzieci wymagają w krótkim czasie skoplikowanych operacji usprawniających pracę serca. Obie operacje muszą zostać przeprowadzone w specjalistycznej klinice. Ich wykonania w obu przypadkach podjął się wybitny prof. Edward Malec z Kliniki Uniwersyteckiej w Munster w Niemczech. Im szybciej operacje zostaną wykonane, tym większe szansę na powrót dzieci do zdrowia i ich prawidłowy rozwój. Obie wady stanowią bezpośrednie zagrożenie życia. Dlatego rodzice zdecydowali walczyć o pieniądze. Dzięki nim ryzyko powikłań i najgorszych prognoz maleje. Pomóżmy im w tej heroicznej walce!

Pomóż nam uratować maleńkie serduszka i przekaż darowiznę na operację i leczenie trzymiesięcznej Amelki z Kurzelowa i ośmiomiesięcznego Kacpra z Włoszczowy!!!

 

Możesz to zrobić na trzy sposoby:

  1. Kupując bilety – cegiełki o nominałach 20 / 50 / 100 zł. Bilety- cegiełki do nabycia w siedzibie Fundacji Jesteśmy Blisko przy ul. Jedrzejowskiej 79c, we Włoszczowie oraz w Domu Kultury przy ul Wiśniowej 19, we Włoszczowie
  2. Przekazują darowiznę online (dla os. posiadających konto internetowe): Wchodzisz na stronę , wybierasz opcję "Przekaż darowiznę dla Amelki i Kacperka", kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą, zrobiłeś coś ważnego, coś co pomoże uzdrowić serduszka Amelki i Kacperka!
  3. Przekaż darowiznę tradycyjnie: Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto wykorzystując następujące dane:
    Fundacja „Jesteśmy Blisko” , ul Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001,z dopiskiem „Dla Amelki i Kacperka”:
    Wchodzisz na stronę www.jestesmyblisko.pl, wybierasz opcję "Przekaż darowiznę dla Amelki i Kacperka", kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą, zrobiłeś coś ważnego, coś co pomoże uzdrowić serduszka Amelki i Kacperka!

Jeśli chodzi o sam koncert – impreza zapowiada się wyjątkowo. Ma być wesoło, kolorowo i w „rytmie cza–cza ”!

Usłyszymy największe przeboje lat 60- tych takie jak: Rudy Rydz, Niedziela będzie dla nas, Malowana lala i wiele innych. Kierownikiem muzycznym koncertu jest Piotr Sawicki, syn naszego przyjaciela, pomysłodawcy i współtwórcy dwóch poprzednich imprez Ś.P. Roberta Sawickiego. Na scenie włoszczowskiego Domu Kultury wystąpią największe gwiazdy regionu! – Zespól AferA, Albatros, F-Band, HOOK , Hubert Bąk, Karmen, Kinga Łapot , Mock-up, Nieprzemakalni, Patrycja Piątek i Kuba Adamus, Paweł Rydz, Radek Klimas!!!

 

« powrót