Mieszkańcy Włoszczowy i okolic pokazali, że mają serce na dłoni…

Na terenie miasta i gminy Włoszczowa odbyły się 3 kwesty dedykowane Amelce i Kacperkowi. W sumie podczas 3 kwest dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszy i hojności ludzi dobrej woli zebraliśmy 7tys.!

Nasza Fundacja z pomocą wolontariuszy – wspaniałych młodych ludzi ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z regionu, uzbrojonych w puszki, dobre chęci i uśmiechy przeprowadziła trzy kwesty. Nasi wolontariusze z włoszczowskich szkół ponadgimnazjalnych oraz z gimnazjum z Secemina na przekór niesprzyjającej pogodzie w godz. 10-16 zachęcali mieszkańców Włoszczowy i okolic do wpłat na rzecz Amelki i Kacperka. W teren postanowiła się również wybrać Przewodnicząca Rady Fundacji p. Małgorzata Wypychewicz oraz Prezes Fundacji p. Iwona Dobosz! Puszki pękały w szwach! Przechodnie chętnie włączali się do akcji.

Zebrali blisko 7 tys. złotych!

Mamy wspaniałą młodzież!

Do akcji charytatywnej Fundacji aktywnie włączyły się szkoły: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. S. Staszica we Włoszczowie, z inicjatywny samorządu uczniowskiego przeprowadził konkurs wśród klas. Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kluczewsku zorganizowały zbiórkę pieniędzy do puszek. Dotychczas Szkoły przekazały około 3,5 tys. złotych! Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie zorganizuje w najbliższym czasie dyskotekę, z której całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Amelki i Kacperka.

 

« powrót