Trzynastego, w piątek wtedy gdy wszystko zdarzyć się może…

To będzie prawdziwy festiwal gwiazd! Wystąpią wyjątkowe zespoły, pojawią się nowe twarze, usłyszymy znane covery i autorskie kompozycje w wykonaniu największych gwiazd regionu! Całość będzie utrzymana w klimacie lat 60.

Na koncercie nie może zabraknąć F-BANDU – rockowej formacji, która jest z nami od początku. Zespół koncertuje w całej Polsce, biorą udział z dużymi sukcesami w licznych festiwalach i konkursach, ostro pracują nad wydaniem swojej płyty. W tym roku zaśpiewają swoje dwie autorskie piosenki i oczywiście finałowy utwór „Wyciszyć w sercu lęk”, który chyba już na zawsze wpisał się w formułę koncertu. Publiczność co roku odśpiewuje go na stojąco.

Swój koncertowy debiut będzie miał zespół MOCK-UP – na czele z Robertem Wojciechowskim. Grupa powstała dokładnie rok temu w listopadzie. Po raz pierwszy w naszym koncercie weźmie udział także zespół AFERA z Krasocina. Charyzmatyczna wokalistka Edyta i mocny męski skład świetnie radzą sobie na scenie. Obecnie pracują nad swoim debiutanckim albumem. Supportowali takie gwiazdy jak: Lombard, Enej, Donatan i Cleo, Łzy, Mesajah, Mrozu, Lao Che.

Dużą niespodzianką będzie także występ zespołu HOOK z Kielc – grupa pracuje pod skrzydłami znanej wytwórni płytowej S.P RECORDS. Ich debiutancki album ukaże się lada dzień! Kolejnym zespołem, który po raz pierwszy zawita na naszej koncertowej scenie będzie zespół „NIEPRZEMAKALNI” z Kluczewska, który dwoma fantastycznymi utworami przeniesie nas w lata 60 -te i 70-te.

W koncercie wezmą udział także oddani przyjaciele Ś.P. Roberta Sawickiego, pomysłodawcy i inicjatora koncertów, którzy na czele z F-Bandem brali udział w naszym pierwszym koncercie – zespół Paradox i Albatros ze swoim Frontman-em Piotrkiem Sawickim, synem Roberta. Piotrek aktywnie włączył się w organizację koncertu. Będziemy mieli także fantastyczny duet z piosenkami z lat 60-tych Patrycję Piątek i Kubę Adamusa oraz niepowtarzalnych solistów – trzeci rok z rzędu - Pawła Rydza, wokalistę MEDYK-ów, zdobywcę pierwszego miejsca tegorocznego włoszczowskiego „Mam Talent”, debiutantkę Kingę Łapot, Huberta Bąka – uczestnika pierwszej edycji oraz Radka Klimasa, który jest z nami od początku.

Jesteśmy przekonani, że 3 Wielki Koncert Charytatywny podobnie jak w roku ubiegłym, będzie pełen wzruszeń i emocji.

Uwaga! Na koncert można wejść jedynie za okazaniem biletu – cegiełki, które są do nabycie w siedzibie Fundacji Jesteśmy Blisko i Domu Kultury we Włoszczowie do godz. 15.00 w Piątek (13 Listopada)!!!

 

« powrót