Padł rekord zebraliśmy ponad 112 tysięcy złotych! To jeszcze nie koniec akcji.

W ciągu zaledwie trzech tygodni zgromadziliśmy na koncie ponad 112 tysięcy złotych na rzecz chorej Amelki z Kurzelowa i Kacperka z Włoszczowy. To ogromna kwota biorąc pod uwagę naszą niewielką społeczność, ale niestety niewystarczająca… Działamy dalej. Szukamy dróg do zdobycia kolejnych środków. Na operację kardiologiczną maluszków potrzebne jest jeszcze 200 tys. złotych!

Deszcz lokalnych talentów i muzycznych premier

„Wspaniała atmosfera”, „Super koncert”, „Było cudnie” – takie komentarze docierają do Fundacji na jej facebook-owym profilu. Muzycy podobnie jak w latach ubiegłych z entuzjazmem odpowiedzieli na propozycję wzięcia udziału w koncercie i przyciągnęli rzesze fanów. Sala włoszczowskiego Domu Kultury, współorganizatora koncertu, wypełniona była po brzegi. Nad artystycznym zapleczem imprezy czuwał Piotr Sawicki, syn Ś.P. Roberta Sawickiego, lider zespołu Albatros. Występ Albatrosów spotkał się z ogromnym aplauzem. Zaliczyli gromkie brawa i bis. Owacje i wspólna zabawa towarzyszyła także pozostałym wykonaniom.

Premierowo, mocno i rokowo zagrały zespoły – AferA, HOOK i MOCK-UP, w nurcie lat siedemdziesiątych młody, zdolny zespół NIEPRZEMEKALNI. Na scenie swoim niewątpliwym talentem popisali się: po raz pierwszy obdarzona anielskim głosem – Kinga Łapot i po raz kolejny obsypani nagrodami: Hubert Bąk, Paweł Rydz, Patrycja Piątek, Kuba Adamus, Radek Klimas. Gościnnie utwór „Powróćmy jak za dawnych lat” zaśpiewał „Kwartet z dwójki” w składzie: Paweł Rydz, Patrycja Piątek, Zuza Rydz i Katarzyna Stramska. Na koncertowej scenie wystąpił także zespół PARADOX, którego charyzmatyczna wokalistka Kasia wykonaniem przeboju „Cykady na Cykladach” w ciągu kilku sekund rozgrzała włoszczowską publiczność. Finał należał oczywiście do F-BAND-U, który, jak co roku porwał uczestników imprezy z miejsc i bisował kilka razy.

 

« powrót