Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!

Sprawili, że nasz koncert był wyjątkowy. Niezliczone pokłady wspaniałej muzyki wypełniły nasze serca. Mury włoszczowskiego Domu Kultury drżały, a emocje sięgały zenitu. Dziękujemy Robertowi Sawickiemu za całą oprawę muzyczną, za to że zaprosił do współpracy tak wspaniałych ludzi. I wreszcie… dziękujemy Wam… Drodzy Wykonawcy!!! To za sprawą Waszych pięknych głosów i doskonałych dźwięków mogliśmy tak wspaniale przeżyć ten czas. Dziękujemy Wam za Waszą bezinteresowną pomoc, za zaangażowanie i życzliwość… za to, że zawsze możemy na Was liczyć.

Oto ludzie, którzy BEZ WAHANIA powiedzieli „TAK” na prośbę Roberta Sawickiego i zagrali dla naszych tegorocznych bohaterów.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Chór Seniora „Niezastąpieni” na czele z Mieczysławem Królem
Działają przy Domu Kultury we Włoszczowie już ponad 20 lat. W ich skład wchodzi dwadzieścia osiem wspaniałych głosów. Najstarsza członkini pani Celinka ma 93 lata! W niczym nie ustępuje swoim młodszym koleżankom i udowadnia, że śpiewać można w każdym wieku. W tym roku czterokrotnie występowali w Kielcach, są także laureatami 1 miejsca Ogólnopolskiego Konkursu „50+Vat” w kategorii chórów. W swej twórczości są po prostu nie do zastąpienia.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

F BAND
Ich zespół to pierwsze w Polsce rodzinne, rockowe trio muzyczne. W skład grupy wchodzą: ojciec – Artur Frączek, ceniony gitarzysta, wokalista i kompozytor od lat związany z kielecką sceną muzyczną oraz synowie – Tomasz i Łukasz. Muzycy wykonują własne kompozycje, a także standardy muzyki rockowej. Współpracują z doskonałym autorem tekstów, dramaturgiem i aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie – Ireneuszem Kocyłakiem. Ta kapela to prawdziwe, rockowe granie… !

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Kuba Adamus
Swoim wyjątkowym głosem uświetnił już niejedną imprezę. Choć ogromny związek z muzyką czuje już od dziecka, śpiewać uczy się niewiele ponad rok. Uczeń trzeciej klasy gimnazjum. Prywatnie fan muzyki R&B i pop’ u. W działalności muzycznej inspiracją są dla niego Ariana Grande, Jessie J, Christina Aguilera, Mariah Carey i Justyna Steczkowska. Muzyka jest dla niego sposobem bycia i wyrażania emocji. Poza śpiewaniem lubi gotować, co więcej interesuje się hodowlą zwierząt egzotycznych.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Marta Solecka & Piotr Dudkiewicz
Ona piękna i utalentowana – śpiewa, on zdolny i wrażliwy muzycznie - gra na klawiszach. Wspólnie tworzą urzekający duet, wprowadzając słuchaczy w niezwykły i niezapomniany nastrój. Ich wykonania przepełnione są delikatnością, wyrażają subtelność, jednocześnie porywając. Wykonują covery artystów reprezentujących różne style muzyki rozrywkowej, ich wspólne nagrania można usłyszeć w Internecie.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Włoszczowy czyli M.O.D.-ne granie
Są wizytówką i chlubą gminy Włoszczowa. Stanowią swoisty symbol tradycji i muzycznej monumentalności. Wspólne muzykowanie rozpoczęli w marcu 2011 roku. Działają przy Domu Kultury we Włoszczowie. Pierwotnie było ich jedenaścioro, dziś skład zespołu to dwudziestu trzech wyselekcjonowanych muzyków. Wszyscy zaczynali swoją muzyczną karierę pod bacznym okiem kapelmistrza Michała Dudkiewicza. W skład ich formacji wchodzą niemal wszystkie sekcje instrumentów dętych i sekcja perkusji, tworzone przez wspaniałą łączącą pokolenia włoszczowską młodzież.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Zespół SAGITTARIUS
Nazwa ich zespołu to inaczej Strzelec. Okres Strzelca to energia psychiczna, która ma pomóc w osiągnięciu spójności i syntezy, a także wewnętrznej ascezy. Ich zespół to konstelacja czterech muzyków orbitujących wokół swoich marzeń i pasji.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Patrycja Piątek
Licealistka o anielskim głosie. Warsztat wokalny szlifuje w ramach zajęć w Domu Kultury we Włoszczowie. Na swoim koncie ma już pierwsze występy solowe. Śpiewa, także z zespołem „Kwartet z dwójki”. Interesuje się teatrem, należy do grupy teatralnej „Proscenium”, której przewodniczy Zbigniew Woldański.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Dominika Bałazińska
Jej głos usłyszała już cała Polska. Wraz z drużyną Andrzeja Piasecznego podbiła serca miłośników telewizyjnego show – „Bitwa na głosy”, zwyciężczyni „Szansy na sukces”.
Studentka Uniwersytetu Warszawskiego – przyszły animator społeczno-kulturalny. Żyje śpiewaniem. Swoją pasją stara się zarażać innych. Razem z przyjaciółkami założyła zespół PUDER. Dziewczyny mają za sobą pierwsze koncerty. Odwiedziły już między innymi Olsztyn, a kolejne występy już niebawem w Poznaniu i Szczecinie. Wystąpiły gościnnie w Dzień dobry TVN i Pytaniu na śniadanie.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Radek Klimas
Ma piękną artystyczną duszę. Jak podkreślają Jego przyjaciele, jest zawsze gotowy do pomocy, nigdy nie przejdzie obojętny. Na co dzień pracuje w jednym z włoszczowskich supermarketów i choć w swojej pracy nie zajmuje się muzyką, Jego wrażliwość na innych ludzi sprawia, że jest dobrym duchem tego miejsca. Prywatnie student Politechniki Częstochowskiej na specjalizacji Nieruchomości. Jego pasją jest muzyka. Uwielbia śpiewać, bo to sprawia mu największą przyjemność w życiu.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Zespół ALBATROS
Ich zespół to muzyczny tygiel, w którym ścierają się muzykujące pokolenia, a w konsekwencji różnorodność spojrzeń na taniec, muzykę i śpiew. Pokłosiem tych „tarć” jest bukiet przebojów, którym zespół obdarowuje nowożeńców, ich gości oraz uczestników imprez okolicznościowych. Poprzez niezapomniany klimat, jaki stwarzają otulają serca w tęczę melodyjnych barw. Ich dewiza to: „Gramy i śpiewamy to, co nam tanecznie i melodyjnie w duszy gra”.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Zespół MEDYK
Ta kapela to prawdziwa rockowa petarda. W 2011 roku pięciu młodych, ambitnych i szalonych chłopaków z pasją założyło Band, który już odnosi pierwsze sukcesy. Jak do tej pory na swoim koncie mają I miejsce w Przeglądzie Kapel Rockowych "Dek Rock" oraz II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych Chlewice 2013. W 2014 roku zdobyli statuetkę Scyzoryka w kategorii Debiut. Ich muzyka to "mega" dawka pozytywnej energii.

Ich muzyka poruszyła nasze serca! DZIĘKUJEMY!.

Zespół QUARCO
Grają spokojne, popowe kawałki. W obecnym składzie akompaniują od 2009 roku. Sami tworzą teksty i dźwięki do swoich piosenek. Muzyka jest dla nich odskocznią od codzienności i możliwością dzielenia się pięknem z innymi. Delikatny klimat wykonywanych utworów, nadaje im wyjątkowego, niebanalnego charakteru.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI!!!!

 

 

« powrót