Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam pierwszą rodzinę. Poznajcie Panią Jadwigę i jej dzieci

Rodzina pani Jadwigi z Łachowa to mama i czwórka wspaniałych, uśmiechniętych i bardzo grzecznych dzieciaków oraz pies Kropek. Dzieci straciły w styczniu tego roku tatę...Pomimo ciężkiej sytuacji w domu panuje miła, rodzinna atmosfera, a skromne warunki rekompensuje ogromna więź miedzy domownikami. Dzieciaki są urocze, bardzo ze sobą zżyte. Najmłodsza Klaudia - ma 8 lat, razem z siostrą Wiktorią - lat 11 marzą o łazience. Wspólnie dzielą maleńki pokoik – jest w nim bardzo ładnie, czyściutko i kolorowo. Dziewczynki obserwując codzienne zaangażowanie mamy w prace domowe, wiedzą jak ważna jest bieżąca woda, jak dużo zmieniłaby u nich w domu.

Seweryn (10 lat) i Sebastian (13 lat) pasjonują się piłką nożną. Pomagają swojej mamie jak potrafią najlepiej. Sebastian jak na swój wiek jest niezwykle dojrzały - mama ma w nim prawdziwe oparcie. Chłopiec stara się być gospodarzem, przyjmuje na siebie wiele obowiązków, jak na chłopca w tym wieku wykazuje się ogromną odpowiedzialnością i pracowitością. Sebastian naprawdę możesz być z siebie dumny. Twoja mama jest i to bardzo!

Dzieci są dla Pani Jadwigi sensem życia - to z nich czerpie siłę na każdy kolejny dzień i radość z patrzenia jak rosną. Chciałaby tylko, żeby było im łatwiej, sama nie jest w stanie zapewnić im idealnych warunków. Na pytanie - co zmieni ta łazienka - odpowiada "Jak będzie ta łazienka.... - to będzie niebo" Pani Jadwigo - będzie, musi być!

 

« powrót