Kolejne koncertowe emocje przed nami! Zobaczcie dla kogo zagramy w tym roku!

Na pewno zastanawiacie się czym kierowaliśmy się przy wyborze rodzin, które są bohaterami naszego tegorocznego koncertu. Decyzja o tym, że to właśnie te, spośród wielu rodzi zakwalifikowaliśmy do pomocy była dla nas nie lada wyzwaniem. Po burzliwych dyskusjach, głębokim wywiadzie środowiskowym, konsultacjach z Gminnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej postanowiliśmy pomóc rodzinie Pani Jadwigi Janus z Łachowa, rodzinie Państwa Gliwińskich z Czaryża oraz rodzinie Państwa Wiśniewskich z Bichniowa. Wszystkie rodziny ujęły nas czymś innym, każda jest wyjątkowa, każdą łączy jednak jeden poważny problem – brak łazienki i bieżącej wody w domu.

– Rok temu przyłączyliście się do naszej akcji, która zakończyła się ogromnym sukcesem. Wierzymy, że i teraz kiedy wyznaczyliśmy sobie trudny, ale konkretny cel, będziecie z nami. Jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy pomóc tym rodzinom, fantastycznym dzieciakom, które niczemu nie są winne. Podarujmy im lepsze jutro – podkreśla Iwona Dobosz, Prezes Fundacji „Jesteśmy Blisko”

Do koncertu już niemal tydzień, to dla nas czas intensywnych przygotowań. Dla Was też mamy zadanie, w ciągu kolejnych dni, przedstawimy Wam naszych bohaterów, śledźcie naszą stronę i profil na fb, tak abyście i Wy poznali ich historie i przekonali się, że WARTO IM POMÓC.

 

« powrót