Już w ten weekend relacja z niezwykłego koncertu charytatywnego „Muzyczne Pokolenia Włoszczowy, dzieciom chorym onkologicznie” do kupienia na płytach DVD!

W sobotę na Rynku we Włoszczowie oraz przez cały weekend we włoszczowskim sklepie „Wafelek” będzie można kupić od wolontariuszy Fundacji „Jesteśmy Blisko” unikalny, dwupłytowy DVD album z koncertu charytatywnego „Muzyczne Pokolenia Włoszczowy – dzieciom chorym onkologicznie”.

Koncert zorganizowała pod koniec ubiegłego roku Fundacja „Jesteśmy Blisko” na rzecz czwórki dzieci chorych na raka. Relacja z tego niezwykłego, pełnego wzruszeń i emocji muzycznego wydarzenia została utrwalona na dwóch płytach. Każdy będzie mógł je nabyć za symboliczne 15 złotych. W ten sposób wesprze podopiecznych Fundacji „Jesteśmy Blisko”.

W koncercie, który odbył się 22 listopada 2013 r. w Domu Kultury we Włoszczowie wzięło udział osiem zespołów muzycznych, trzech wokalistów i jeden duet, w sumie ponad osiemdziesiąt muzyków i kilkaset widzów. Wszyscy artyści grali i śpiewali prosto z serca, dla małych podopiecznych Fundacji. W przerwach między występami uczestnicy koncertu słuchali historii Martynki, Adasia, Huberta i Krystiana, oglądali ich zdjęcia i filmiki ze szkół. Atmosfera była wyjątkowa, ludzie śmiali się i płakali na przemian. Wyjątkowy był też finał koncertu, podczas którego cała widownia poderwała się z miejsc i wspólnie z artystami śpiewała niezapomniany refren „nie jesteś sam” – z piosenki F-BAND-u, „Wyciszyć w sercu lęk”.

 

« powrót