Fundacja „Jesteśmy Blisko” zabrała dzieci z Włoszczowy na Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin.

W minioną sobotę (17 listopada) w Kielcach odbyła się wielka sportowa impreza – Mistrzostwa Europy w Karate Kyokushin Shinkyokushin. 16 –cioro dzieci z dwóch włoszczowskich podstawówek – Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 mogło wziąć udział w tym widowiskowym wydarzeniu dzięki naszej Fundacji.

- Nadarzyła się okazja wyjazdu do Kielc na zawody karate. Pomyśleliśmy, że sprawimy dzieciom trochę radości. Zdobyliśmy bilety, zgłosiliśmy się do pedagogów szkolnych z prośbą o nazwiska dzieci, które mają trudną sytuację domową lub te, które chciałyby pojechać na zawody, poprosiliśmy o pomoc w transporcie firmę przewozową. Wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę, niektóre dzieci były w Kielcach po raz pierwszy, a wizyta w McDonaldzie, ufundowana przez Fundację była dla nich prawdziwą atrakcją – mówi Marta Grabiec, koordynator Fundacji Jesteśmy Blisko.

Serdeczne podziękowania dla Pana Marka Orlikowskiego, współwłaściciela firmy transportowej – „Rafmal” F.H.U. R. Orlikowski, który zapewnił nam transport w obie strony. Bezpłatnie i bezpiecznie wróciliśmy do Włoszczowy po całym dniu pełnym niezapomnianych wrażeń.

 

« powrót