Fundacja „Jesteśmy Blisko” pomaga rodzicom małej Julki Drej rocznej dziewczynki, która choruje na bardzo rzadką chorobę serca.

Pomagamy rodzicom małej Julki Drej Rodzice najmłodszej podopiecznej Fundacji „Jesteśmy Blisko” – Julki Drej otrzymali od Fundacji wsparcie finansowe na pokrycie bieżących kosztów związanych z leczeniem dziecka oraz drzwi wewnętrzne i wejściowe do domu, który właśnie budują. Obecnie poważnie chora dziewczynka, dla której zwykłe przeziębienie może być śmiertelnie niebezpieczne mieszka z rodzicami, ze starszą o pięć lat siostrą i schorowanym dziadkiem w ciasnym, nieogrzewanym domku we wsi Żeleźnica w gminie Przedbórz.

- Rodzice Julii – pani Katarzyna i Andrzej Drej zwrócili się do nas z prośbą o pomoc. Po przeanalizowaniu ich sytuacji oraz zapoznaniu się z dokumentacją medyczną Julki zdecydowaliśmy, że zaopiekujemy się dziewczynką i pomożemy tej rodzinie – mówi Iwona Dobosz, Prezes Fundacji.

Większość wydatków Państwa Drejów pochłania leczenie chorej córeczki, która do tej pory przeszła cztery zabiegi i dwie skomplikowane operacje ratujące jej życie, ale jeszcze niestety nie jest zdrowa. Dalsze leczenie wymaga znacznych nakładów finansowych, na które po prostu nie stać jej rodziców.

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w sposób rzeczowy chorej Julce i jej rodzicom prosimy o kontakt. Można również dokonywać wpłat na rzecz dziewczynki – wystarczy przelać dowolną kwotę na konto Fundacji z dopiskiem „Julia Drej, Fundacja Jesteśmy Blisko”

 

« powrót