Wyjątkowy wieczór artystyczny już w lutym gramy dla Jachimowskich

25 lutego 2017 roku cały dobytek państwa Jachimowskich poszedł dosłownie z dymem – meble, sprzęt AGD, ubrania, pościel, bibeloty… W ciągu kilku minut ogień strawił wszystko. Pan Zbyszek, jak i jego żona, są schorowani, obydwoje przeszli zawały. W lutym do problemów zdrowotnych doszły jeszcze te związane z mieszkaniem. Nagle stracili dach nad głową. Na szczęście z pomocą przyszli sąsiedzi, przyjaciele, znajomi. Dziś państwo Jachimowscy mieszkają w wynajętym lokalu przez gminę i od nowa budują swoją przyszłość. O pomoc zwrócili się również do nas i my nie mogliśmy obok tej tragedii przejść obojętnie. Wiemy, że to tak naprawdę mogło spotkać każdego z nas. Teraz, w miejscu starego domu państwa Jachimowskich, powstaje nowy. Dom już został przykryty, ale trzeba go jeszcze wykończyć – wylewki, tynki, hydraulika… Udało nam się wspólnie już bardzo dużo, jednak potrzeby są ogromne, dlatego organizujemy charytatywny wieczór artystyczny. To będzie doskonała okazja do tego, by pomóc i fajnie spędzić czas.

Moc atrakcji

Charytatywny wieczór artystyczny odbędzie się 9 lutego we włoszczowskim Domu Kultury o godzinie 18.00. Imprezę poprowadzi znany artysta kabaretowy Szymon Jachimek. Na scenie pojawi się również kabaret K2, zdobywca m.in. głównej nagrody na festiwalu PaKa. Oprócz śmiechu – uczestnicy mogą liczyć również na odrobinę magii. Podczas imprezy wystąpi także iluzjonista Wojciech Napora, który – mamy nadzieję – zaczaruje publiczność. Pojawią się też znani, włoszczowscy artyści – Albatrosi, zespół MOCK-UP czy Paweł Rydz. Na scenie zatańczy też Julia Wnuczek, która ostatnio brała udział w Talencie Świętokrzyskim organizowanym przez nas. Scenę będzie chciał zaczarować duet instrumentalny Ardente duo z Kielc. Na scenie pojawi się też Grupa OKB, która da pokaz tańca.

Sprzedaż biletów cegiełek rozpocznie się 15 stycznia. Bilety będzie można nabyć w biurze fundacji (ul. Jędrzejowska 79 C, Włoszczowa) oraz kasie Kina „Muza”. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na odbudowę domu państwa Jachimowskich. Więcej informacji pod numerami telefonu: 41 388 14 75, 41 388 14 56.

Jak jeszcze można wesprzeć państwa Jachimowskich?

Wyślij dowolną kwotę na numer konta:

95 8525 0002 0000 0010 7725 0001

Tytuł: Razem zbudujmy dom – państwo Jachimowscy

http://www.jestesmyblisko.pl/podopieczni/62-podopieczni/artykuly-podopieczni/843-panstwo-jachimowscy.html