Wspólnie świętowaliśmy Dzień Mamy!

Dzień Mamy to idealna okazja do tego, by pokazać mamom, jak ważne są. Dlatego 25 maja, w sali restauracyjnej Villi Aromat, odbyło się niezwykłe spotkanie w gronie mam związanych z naszą fundacją. Wiemy, że na co dzień mają zbyt mało czasu, by zadbać o siebie, są zajęte, zabiegane. Stąd pomysł, by podarować im chwilę dla siebie. Dla pań przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje. Czekał na nie słodki poczęstunek z kawą, a potem wyjątkowe sesje zdjęciowe, poprzedzone spotkaniem z wizażystką i wykonaniem profesjonalnego makijażu. W projekt „Siła mam” zaangażowali się wolontariusze z powiatu włoszczowskiego i nie tylko. Jedna z fotografek przyjechała na zdjęcia aż z Lublina! – Nie wahałam się ani chwili, gdy dowiedziałam się od Kuby o tym projekcie. On już wcześniej współpracował przy kalendarzu z fundacją, stąd pomysł, byśmy teraz wspólnie coś zrealizowali – mówi Kinga Wieczorkowska, fotografka z Lublina. Sesje zdjęciowe kobiet poprzedzone były wykonaniem profesjonalnego makijażu przez wizażystki – aż 5 odpowiedziało na apel fundacji i pojawiło się w Villi Aromat podczas spotkania. – My często włączamy się w takie charytatywne akcje, dlatego również i w tej z chęcią wzięłyśmy udział. To było dla nas wyjątkowe doświadczenie, które też nauczyło nas pokory, bo poznałyśmy wzruszające historie mam. Mam, które codziennie zmagają się z niepełnosprawnością czy chorobą swoich dzieci – relacjonuje Elżbieta Borowska, makijażystka. – Chciałyśmy sprawić, by te panie choć na moment zapomniały o problemach codzienności – dodaje Maria Borowska. W nasz projekt zaangażowało się 5 wizażystek: Elżbieta Borowska, Maria Borowska, Milena Borowska-Bąba, Izabela Juda-Proch oraz Martyna Błaszkiewicz. Natomiast autorami sesji zdjęciowych zorganizowanych dla mam są: Kinga Wieczorkowska, Roksana Oryl, Arkadiusz Sosnowski oraz Jakub Nowakowski. Dziękujemy bardzo, bo właśnie dzięki Wam ten dzień dla naszych mam był wyjątkowy!