Marysia potrzebuje naszego wsparcia!

Kochani... UDOSTĘPNIAJCIE Marysia potrzebuje naszego wsparcia...!

W 2017 roku zdiagnozowano u niej raka jelita grubego. Rozpoczęto leczenie. Pierwsza była chemioterapia, następnie naświetlanie jelita, a potem operacja. Leczenie przebiegało pomyślnie, Marysia wracała do sił, udzielała się społecznie.
Jednak w 2019 roku usłyszała przerażającą diagnozę, przerzut do kości kręgosłupa lędźwiowego... w konsekwencji usunięto Jej kręgi i wstawiono implanty. Obecnie Marysia jest w trakcie czwartego cyklu chemii, po 3 naświetlaniach i po czterech operacjach. Możliwości leczenia zostały wyczerpane. Ucisk na kręgosłup jest tak duży, że Marysia nie chodzi, a ponadto potrzebuje rehabilitacji i wymaga opieki 24 godziny na dobę.
Jedyną nadzieją na walkę z chorobą są komórki macierzyste PURTIER PLACENTA , które niszczą komórki rakowe. One po prostu wyrzucają komórki takowe z organizmu. Jeden cykl leczenia trwa od 4 do 6 tygodni kosztuje... ponad 12 tysięcy
Marysia potrzebuje około 4-5 cykli...

Wspólnie możemy pomóc Maria Klamka
Bądźcie z Marią ciepłymi myślami i słowem! A jeśli możecie wesprzyjcie finansowo Jej leczenie przekazując darowizny na Jej subkonto w naszej fundacji:

Fundacja ,,Jesteśmy Blisko’’
Nr konta: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001
Tytułem przelewu: Darowizna dla Marii Klamka