Klaudia Mularczyk - młoda kobieta, pełna energii i radości

Klaudia Mularczyk - pełna energii i radości młoda kobieta, kilka miesięcy temu wyruszyła za granicę by zapracować na swój start w dorosłe życie. Wspólnie z kochającym chłopakiem wiedli intensywne ale spokojne życie w Rotterdamie. Pracowali, bawili się. Niestety jedna chwila odmieniła Ich życie na zawsze... Gdy Klaudia po krótkiej przewie wróciła do pracy na swoją halę produkcyjną - niespodziewanie upadła. Akcja ratunkowa była błyskawiczna - reanimacja, transport, operacja. Szybko okazało się, że w głowie Klaudii znajdowała się tykająca bomba - tętniak, który dokładnie 1 miesiąc temu bez ostrzeżenia pękł! Kobieta do tej pory jest w śpiączce - nie oddycha samodzielnie, nie je, nie mówi. Przed nią nauka życia na nowo! Czeka ją długa i intensywna rehabilitacja. Choć opieka w Holandii jest na bardzo dobrym poziomie to barierą jest język. Klaudia niebawem zostanie przeniesiona na oddział rehabilitacji, jednak bez tłumacza nie będzie ona możliwa. Usługa tłumacza to jeden z większych kosztów jakie generuje leczenie młodej kobiety za granicą. Dodatkowo, potrzebne są środki na dojazdy bliskich do szpitala, a w najbliższym czasie na transport Klaudii do Polski...

Wiemy, że to czego Klaudia potrzebuje teraz najbardziej to obecność kochającej mamy i bliskiemu Jej sercu chłopaka. On jest na miejscu, a dla mamy zabezpieczamy transport i finansujemy Jej pobyt w Rotterdamie na czas pierwszego etapu rehabilitacji.

A jeśli i Wy chcecie wesprzeć Klaudię uruchamiamy specjalnie dla Niej zbiórkę pieniędzy. Środki możecie wpłacać bezpośrednio na nasze konto wykorzystując następujące dane:

Dane do wpłat:
Bank Spółdzielczy we Włoszczowie
nr 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001
Tytułem: Darowizna dla Klaudii Mularczyk