Warsztaty z wolontariuszami

Jaki poniedziałek taki cały tydzień! A my zaczęliśmy go bardzo aktywnie! Za nami ponad 10 intensywnych godzin warsztatów dla wolontariuszy! Inspirujące rozmowy, dawka merytorycznej wiedzy, dobre jedzenie i jeszcze lepsza zabawa z nutą rywalizacji - tak możemy podsumować ten wyjątkowy dzień! Dziękujemy Państwu Małgorzacie i Bogusławowi Wypychewicz, to właśnie oni - założyciele naszej fundacji rozpoczęli dzisiejszy dzień inspirującą rozmową, która dla każdego z nas była niezwykle wartościowym doświadczeniem.

Dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom, Paniom koordynującym prace wolontariuszy z ramienia szkół, a także Paweł Kwietniewski, który na nasze zaproszenie moderował część warsztatową spotkania. Dziękujemy także niezawodnej firmie transportowej Raf-Mal Orlikowski, na których wsparcie zawsze możemy liczyć!

Kochani wolontariusze! Jeszcze raz dziękujemy Wam za każdy poświęcony na rzecz działania fundacji czas i za naprawdę miło spędzony dzień! Przed nami jeszcze wiele dobrego do zrobienia jednak teraz po ciężkim dniu jak to mówi nasza młodzież mamy wszyscy essse😎🙃