Apel o wsparcie dla Wiesława Lisa!

Apel o wsparcie dla Wiesława ze Świdna, k. Krasocina!

"Wiesław to niezwykły człowiek, który przez wiele lat poświęcał się swojej pracy jako kierowca zawodowy. Był aktywnym ojcem trójki dzieci, w tym szczególnie troskliwym opiekunem swojego syna, który cierpi na autyzm.

Jego życie nagle zmieniło się w wyniku tragicznego wypadku, w którym doznał poważnego uszkodzenia kręgosłupa.

W wyniku wypadku złamał kręgosłup, a jego zdrowie znacząco się pogorszyło. Przeszedł długą i skomplikowaną operację kręgosłupa. Niestety mierzy się z poważnymi konsekwencjami tego nieszczęśliwego zdarzenia – ma prawostronny niedowład.

Mąż musi podjąć długotrwałą walkę o powrót do zdrowia, ale droga do pełnego wyzdrowienia jest długa i trudna. Codziennie zmaga się z bólem i ograniczeniami, które narzuca mu uszkodzony kręgosłup. Mimo to nie traci nadziei i nieustannie dąży do poprawy swojego stanu.

Przed wypadkiem Wiesław był pełen energii i pasji do swojej pracy. Był mistrzem drogi, zarażającym innych swoją pozytywną postawą i zaangażowaniem. Jednak los postawił przed nim ogromne wyzwanie, gdy w jednej chwili wszystko uległo zmianie.

Koszty terapii, specjalistycznego leczenia i rehabilitacji są ogromne, a obecna sytuacja finansowa uniemożliwia nam pokrycie tych wydatków. Dlatego dziś zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie.

Każda wpłata, jakkolwiek skromna, może znacząco przyczynić się do poprawy zdrowia i sprawności. Wsparcie finansowe pomoże mojemu mężowi kontynuować leczenie i rehabilitację oraz przyniesie nam nadzieję na lepszą przyszłość."

Mirosława, żona Wiesława

https://www.siepomaga.pl/wieslaw-lis

Bezpośrednie wpłaty na konto fundacji:

Fundacja „Jesteśmy Blisko” , ul Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa

Bank Spółdzielczy we Włoszczowie

nr 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001

tytuł: Darowizna dla Wiesława Lisa