Ewa Gadzalska

 

Stan zdrowia mojej mamy przez ostatnie osiem lat bardzo się pogorszył. Zawsze aktywna nagle zaczęła mieć problemy z chodzeniem. W marcu okazało się, że za bóle nóg i brak sił odpowiada straszna choroba. Moja mama ma stwardnienie rozsiane pierwotnie postępujące.

Ta choroba uszkadza układ nerwowy. Mama jest coraz słabsza. Drżenie nóg i napięcie mięśni bardzo jej dokuczają. Ból staje się nie do zniesienia. Do tego mama ma zawroty głowy i traci równowagę. Coraz trudniej jest jej się poruszać. Z dnia na dzień niknie w oczach i traci siły.

Choroba mojej mamy jest nieuleczalna, ale istnieje lek, który spowalnia jej postęp. Daje on mojej mamie szansę uniknąć całkowitej niepełnosprawności. Niestety lek ten nie jest refundowany. Jedna dawka, którą przyjmuje się raz na sześć miesięcy, kosztuje prawie 30 tysięcy złotych.

Z ogromnym bólem serca patrzę, jak z dnia na dzień moja mama gaśnie w oczach. Jak choroba odbiera jej siły. Muszę o nią walczyć nie tylko dla siebie, ale także dla wnuków, których tak kocha. Chciałabym, żeby mama mogła być z nami i cieszyć się życiem jak najdłużej w jak najlepszym zdrowiu. Dlatego proszę o wsparcie finansowe. Bez pomocy nie uda nam się zatrzymać postępu choroby!

 

Panią Ewę można wspierać na wiele sposobów:

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)
Kliknij w przycisk "Przekaż darowiznę". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą i pomogłeś Pani Ewie!

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY
Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – Darowizna dla Ewa Gadzalska

PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU
Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393, w pozycji informacje uzupełniające wpisz: Ewa Gadzalska

Rozlicz PIT Online