Hania Terlecka

 

Od blisko roku walczymy o życie Hani w Stanach Zjednoczonych w szpitalu Nationwide Children’s Hospital w Columbus. Najbliższe święta spędzimy już w domu z naszymi córeczkami i rodziną. Niestety na dalsze, bardzo kosztowne leczenie w walce z rakiem niezbędne jest uruchomienie zbiórki pieniędzy dla naszej Małej - Wielkiej Wojowniczki.

Radosna i pełna energii. Na pierwszy rzut oka nie widać, jak trudną i długą walkę o życie toczy nasza córeczka. Dokładnie rok temu u Hani zdiagnozowano złośliwy nowotwór splotu naczyniowego - CPC. Choroba postępowała błyskawicznie. Lekarze w Polsce nie dawali nam szans na pomyślne leczenie. W Polsce każdy rezonans wykazywał, że jest coraz gorzej. Jedyną nadzieją okazała się chemioterapia i autoprzeszczep szpiku kostnego w Stanach Zjednoczonych. Udało się, bo długie i bolesne leczenie, które przeszła Hania, zatrzymało rozwój nowotworu.

To był wyścig z czasem. Dzięki pospolitemu ruszeniu ludzi wielkich serc udało się zebrać ponad 6 milionów złotych. Już na początku, w szpitalu w Columbus, Hania przeszła operację wymiany zastawki. Później 4 cykle niezwykle silnej chemioterapii i 3 autoprzeszczepy szpiku kostnego oraz niezliczone komplikacje i miesiące spędzone na oddziale intensywnej opieki. To wszystko w obostrzeniach i atmosferze wywołanej Koronawirusem– To dla nas bardzo ciężki rok, ale wierzymy, że nasza córeczka będzie zdrowa.

Jedne walki wygrywamy, inne przegrywamy, ale wojna trwa dalej. Przeciwnik okazał się wyjątkowo trudny. Hania nadal ma w organizmie żywe komórki nowotworowe, które mogą spowodować w każdej chwili nawrót choroby. Dlatego Hania musiała rozpocząć kolejną walkę, tym razem rozpoczynając celowaną chemioterapię molekularną, która będzie kontynuowana w Polsce.

Leczenie jest niewyobrażalnie drogie. Część leków będzie trzeba sprowadzać ze Stanów Zjednoczonych, co będzie generowało dodatkowe koszty... Leczenie może trwać nawet ponad dwa lata. Równolegle niezbędna będzie trudna i intensywna rehabilitacja, rezonanse magnetyczne co 3 miesiące i nieskończone konsultacje lekarskie, również z lekarzami w Stanach. Dlatego dobre serca znów są na wagę złota. Hania jest niezwykle silna i ma ogromną wolę życia, jednak nadal potrzebuje Waszej pomocy.

 

Hanię można wspierać na wiele sposobów:

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)
Kliknij w przycisk "Przekaż darowiznę". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą i pomogłeś Hani!

SIEPOMAGA.pl

Wpłać darowiznę za pośrednictwem portalu siepomaga.pl https://www.siepomaga.pl/walka-hani

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY
Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – Dla Hani

PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU
Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393, w pozycji informacje uzupełniające wpisz: Hania Terlecka

Rozlicz PIT Online