Agnieszka Masternak

Kochani serdecznie chciałam podziękować za dotychczasowe wpłaty i w tym miejscu prosić o dalszą pomoc dla mojej mamy, ponieważ leczenie musimy prowadzić do końca życia.

Jak wiecie ten rok był dla nas trudny. Trudny jak przeciwnik, z którym zmaga się moja mama – glejak wielopostaciowy. Wierzymy, że przed naszą rodziną jest jeszcze przyszłość bez wznowy, z długimi latami w zdrowiu. Niestety bez Waszej pomocy to się nie uda… Leczenie kosztuje 8-10 tysięcy miesięcznie ( w zależności od dawki i rodzajów wlewów). Naszą rodzinę nie stać na takie koszty miesięczne. Oprócz tego przyjmuje bardzo dużo suplementów. Niestety zebranych pieniążków nie starczy nam na zbyt długo, dlatego błagam wszystkich o dalszą pomoc.

Obecnie mama czuję się bardzo dobrze, leczenie przynosi rezultaty. Jednak każdy dzień bez podjęcia leczenia będzie zmniejszał jej szanse. Mama walczy dla swojej wnusi, spędza z nią całe dnie. Jak mówi: „ moja wnusia Iga jest dla mnie całym sensem życia”. Marzy, by pójść do wnusi do szkoły na Dzień Babci. Kochani pomóżcie nam spełnić jej marzenia! Proszę Was o dalszą pomoc. Choćby o symboliczną złotówkę.

Córka Paulina

 

Agnieszkę można wspierać na wiele sposobów:

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)
Kliknij w przycisk "Przekaż darowiznę". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą i pomogłeś Agnieszce!

SIEPOMAGA.pl

Wpłać darowiznę za pośrednictwem portalu siepomaga.pl https://www.siepomaga.pl/agnieszka

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY
Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – Agnieszka Masternak

PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU
Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393, w pozycji informacje uzupełniające wpisz: Agnieszka Masternak

Rozlicz PIT Online