Alicja i Filip Skrobek

Ala w wieku 5 lat zaczęła mieć silne bóle głowy z gorączką i wymiotami. Nic nie poprawiało się po podawaniu leków, więc trafiła do szpitala. Guz mózgu - taką otrzymaliśmy diagnozę. Potrzebna była pilna operacja, aby Ala przeżyła. Udała się, ale nie bez konsekwencji. Córka po operacji do dzisiaj ma ataki padaczki i niedowład lewej strony ciała. Od tego czasu regularnie ją rehabilitowaliśmy. Gdy stan Ali udało się ustabilizować okazało się, że jestem w ciąży.

Miały lata, Filip rósł, z Alą było coraz lepiej. Mąż pracował za granicą, abyśmy mogli odłożyć każdy grosz na nasz wymarzony dom. I w końcu udało się. Wykończyliśmy go i razem mogliśmy w nim zamieszkać. Nasze szczęście trwało zaledwie 3 miesiące. Mąż położył się na kanapie. Nagle syn zawołał, że nie może dobudzić taty. Gdy przybiegłam od razu zaczęłam reanimację, wezwałam karetkę, ale było już za późno. I tak zostaliśmy sami. Od tego czasu minęły już 3 lata, a ja radzę sobie, jak mogę. Bardzo bym chciała, aby moje dzieci pojechały na turnus rehabilitacyjny. Jednak samej nie uda mi się na to odłożyć. Dlatego z całego serca proszę o pomoc i wsparcie. Niech los w końcu się odwróci.

Mama Ali i Filipa

 

Ale i Filipa można wspierać na kilka sposobów:

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)
Kliknij w przycisk "Wesprzyj". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą i pomogłeś Ali i Filipowi!

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY
Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – darowizna dla Ali i Filipa Skrobek

PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU
Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393, w pozycji informacje uzupełniające wpisz: Ala i Filip Skrobek

Rozlicz PIT Online