Antonina Raczkiewicz

Cześć 😊 nazywam się Tosia, i chciałabym podzielić się z Wami moją historią. Jestem jednym z bliźniaków, ale moje narodziny były pełne trudności. Niestety, moje rodzeństwo umarło jeszcze w mojej mamie, co spowodowało, że moje życie jest pełne wyzwań zdrowotnych. Mam małogłowie, mózgowe porażenie dziecięce oraz niedowład czterokończynowy spastyczny jak od nie dawna mierzę się z ogromnym przeciwnikiem jakim jest Padaczka.

Mimo tych trudności, zawsze staram się uśmiechać i być radosną dziewczynką.

Marzę o tym, że kiedy dorosnę, będę mogła być taka jak moi rówieśnicy, pełna energii i niezależna. Moi rodzice marzą o tym, żebym mogła być samodzielna, a dzięki regularnym i intensywnym sesjom rehabilitacji, jestem na dobrej drodze, aby to osiągnąć.

Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Każda darowizna, każdy uśmiech, to krok w stronę realizacji moich marzeń. Możecie pomóc mi poprzez darowizny online, tradycyjne przekazy pieniężne lub przekazywanie 1,5% swojego podatku. Wasze wsparcie może sprawić, że moje marzenia staną się rzeczywistością.

Z całego serca dziękuję za Wasze wsparcie i ufam, że razem możemy uczynić moje życie pełniejszym uśmiechem.

Z uśmiechem, Tosia

 

Antoninę można wspierać na kilka sposobów:

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)
Kliknij w przycisk "Wesprzyj". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą i pomogłeś Antosi!

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY
Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – darowizna dla Antoniny Raczkiewicz

PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU
Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393, w pozycji informacje uzupełniające wpisz: Antonina Raczkiewicz

Rozlicz PIT Online