Katarzyna Pelczar

Mam na imię Kasia i mam 21 lat. Odkąd pamiętam, miałam różne problemy zdrowotne, jako dziecko przeszłam kilka operacji, ale mimo to prowadziłam normalne i aktywne życie, starałam się uczyć jak najlepiej, aby iść na studia. Niedługo po zdaniu matury przeszłam kilka infekcji pod rząd, które spowodowały u mnie ujawnienie się chorób, o których.. nawet nie miałam pojęcia.
Dopiero po ponad roku zmagania się z dużą ilością stopniowo pogarszających się objawów neurologicznych udało mi się otrzymać prawidłowe diagnozy (nie było łatwo, żeby ktoś mi uwierzył, że mogę na to wszystko chorować): zespół Ehlersa-Danlosa typ hipermobilny, niestabilność kręgów szyjnych, zakotwiczenie rdzenia kręgowego oraz podejrzenie zwężenia zatok żylnych w głowie i nadciśnienia śródczaszkowego. Z tego powodu zmagam się z zaburzeniami autonomicznego układu nerwowego, nietolerancją nawet najmniejszego wysiłku fizycznego jak chodzenie, zawrotami głowy, problemami z koncentracją i pamięcią, zaburzeniami czucia w nogach, ogólnym wyczerpaniem, osłabieniem mięśni i oczywiście bólem całego ciała.
Aby poprawić swój stan zdrowia muszę wykonać kolejne badania i przejść kilka operacji, których koszty muszę pokryć sama.
Zawsze marzyłam aby zostać lekarzem i niestety zostałam pacjentem.

Wierzę, że jeszcze nie wszystko stracone.
Za każdą pomoc bardzo dziękuję :) <3

Chciałabym bardzo podziękować za wsparcie w postaci wpłat i 1% podatku okazane mi w tym roku.

 

Katarzynę można wspierać na kilka sposobów:

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)
Kliknij w przycisk "Wesprzyj". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą i pomogłeś Kasi!

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY
Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – darowizna dla Katarzyny Pelczar

PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU
Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393, w pozycji informacje uzupełniające wpisz: Katarzyna Pelczar

Rozlicz PIT Online