Wiesław Lis

Wiesław to niezwykły człowiek, który przez wiele lat poświęcał się swojej pracy jako kierowca zawodowy. Był aktywnym ojcem trójki dzieci, w tym szczególnie troskliwym opiekunem swojego syna, który cierpi na autyzm.

Jego życie nagle zmieniło się w wyniku tragicznego wypadku, w którym doznał poważnego uszkodzenia kręgosłupa.

W wyniku wypadku złamał kręgosłup, a jego zdrowie znacząco się pogorszyło. Przeszedł długą i skomplikowaną operację kręgosłupa. Niestety mierzy się z poważnymi konsekwencjami tego nieszczęśliwego zdarzenia – ma prawostronny niedowład.

Mąż musi podjąć długotrwałą walkę o powrót do zdrowia, ale droga do pełnego wyzdrowienia jest długa i trudna. Codziennie zmaga się z bólem i ograniczeniami, które narzuca mu uszkodzony kręgosłup. Mimo to nie traci nadziei i nieustannie dąży do poprawy swojego stanu.

Przed wypadkiem Wiesław był pełen energii i pasji do swojej pracy. Był mistrzem drogi, zarażającym innych swoją pozytywną postawą i zaangażowaniem. Jednak los postawił przed nim ogromne wyzwanie, gdy w jednej chwili wszystko uległo zmianie.

Koszty terapii, specjalistycznego leczenia i rehabilitacji są ogromne, a obecna sytuacja finansowa uniemożliwia nam pokrycie tych wydatków. Dlatego dziś zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie.

Każda wpłata, jakkolwiek skromna, może znacząco przyczynić się do poprawy zdrowia i sprawności. Wsparcie finansowe pomoże mojemu mężowi kontynuować leczenie i rehabilitację oraz przyniesie nam nadzieję na lepszą przyszłość.

Mirosława, żona Wiesława

 

Wiesława można wspierać na kilka sposobów:

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)
Kliknij w przycisk "Wesprzyj". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą i pomogłeś Wiesławowi!

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY
Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – darowizna dla Wiesława Lisa

SIEPOMAGA

https://www.siepomaga.pl/wieslaw-lis

PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU
Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393, w pozycji informacje uzupełniające wpisz: Wiesław Lis

Rozlicz PIT Online