Krzyś Przygodzki

Drodzy Darczyńcy,

Cześć 😊 nazywam się Krzysiu i chciałbym podzielić się z Wami moją historią. Jestem wcześniakiem urodzonym w 30 tygodniu ciąży z powodu problemów zdrowotnych mojej mamy. Urodziłem się bez wykształconego przedramienia jak i dłoni prawej ręki. Już od samych narodzin musiałem walczyć z każdym dniem z przeciwnościami jakie zgotował mi los.

Mimo tych trudności, zawsze staram się uśmiechać i być radosnym chłopcem.

Marzę o tym, że kiedy dorosnę, będę mógł być jak moi rówieśnicy, pełny energii i niezależny mimo braku rączki . Moi rodzice marzą o tym, żebym mógł być samodzielny a dzięki regularnym i intensywnym sesjom rehabilitacji, jestem na dobrej drodze, aby to osiągnąć, oswoić się z brakiem rączki i nauczyć bez niej funkcjonować. Kiedy dorosnę jest szansa na rekonstrukcję rączki technologia idzie z ogromnym postępem ale i koszty takiej operacji są ogromne.

Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie. Każda darowizna, każdy uśmiech, to krok w stronę realizacji mojego marzenia - rekonstrukcja rączki. Możecie pomóc mi poprzez darowizny online, tradycyjne przekazy pieniężne lub przekazywanie 1,5% swojego podatku. Wasze wsparcie może sprawić, że moje marzenie stanie się rzeczywistością.

Z całego serca dziękuję za Wasze wsparcie i ufam, że razem możemy uczynić moje życie pełniejszym uśmiechem.

Z uśmiechem, Krzysiu

 

Krzysia można wspierać na kilka sposobów:

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)
Kliknij w przycisk "Wesprzyj". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą i pomogłeś Krzysiowi!

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY
Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – darowizna dla Krzysia Przygodzkiego

PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU
Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393, w pozycji informacje uzupełniające wpisz: Krzyś Przygodzki

Rozlicz PIT Online