Mikołaj Kościołek

Nasz malutki Mikołaj przyszedł na świat w dramatycznych okolicznościach, z ciężką zamartwicą i niewydolnością oddechową. Od pierwszych chwil jego życia musieliśmy walczyć o każdy jego oddech. Te dwa pierwsze miesiące spędzone w szpitalu w Kielcach, na oddziale neonatologii, były dla nas najdłuższymi i najtrudniejszymi w życiu. Mikołaj, nasz mały bohater, dzielnie walczył o każdy dzień.

Skutkiem niedotlenienia są zaburzenia oddechu i odruchu ssania, co zmusza nas do karmienia go sondą. Codzienna rehabilitacja jest niezbędna, aby Mikołaj mógł rozwijać się jak najlepiej i zdobywać nowe umiejętności. Koszty związane z rehabilitacją, dojazdami oraz wizytami u lekarzy są ogromne i stale rosną.

Każda pomoc jest dla nas bezcenna. Dzięki Waszemu wsparciu możemy walczyć o lepszą przyszłość dla Mikołaja. Wasza życzliwość daje nam nadzieję i siłę, by każdego dnia wierzyć, że przed naszym synkiem jest pełne możliwości życie.

Dziękujemy z całego serca za każdą formę wsparcia i życzliwości. Dzięki Wam możemy wierzyć, że z Waszą pomocą pokonamy wszelkie przeciwności.

Rodzice Mikołaja

 

Mikołaja można wspierać na kilka sposobów:

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)
Kliknij w przycisk "Wesprzyj". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą i pomogłeś Mikołajowi!

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY
Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr: 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – darowizna dla Mikołaja Kościołka

PRZEKAŻ 1,5% SWOJEGO PODATKU
Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393, w pozycji informacje uzupełniające wpisz: Mikołaj Kościołek

Rozlicz PIT Online