Kacper Turczyn

Kacper Turczyn – podopieczny Fundacji „Jesteśmy Blisko” ma marzenia jak każdy nastolatek. Jednym z nich jest pokonanie POTWORA, ale czy mu się to uda? Jego los jest również w Waszych rękach.

Tytanowy chłopiec - tak o sobie mówi Kacper, który cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Pomóżmy mu zgromadzić środki na kosztowną rehabilitację, która zatrzyma postęp choroby. Potwór - tak o schorzeniu syna mówią rodzice. Od 14 lat codziennie walczą z bezwzględną chorobą, która postępuje. To ona uwięziła Kacpra na wózku i sprawiła, że na całości kręgosłupa ma tytanowe implanty. To ona sprawia, że pojawiają się u chłopca przykurcze pod kolanami, w nadgarstkach, stawach łokciowych... Kacper ma nawet problemy ze zwyczajnym odstawieniem kubka na stół czy podnoszeniem rąk. Choroba zabrała wiele Jemu i Jego rodzicom, ale nie zabiła w nich nadziei. Specjalna rehabilitacja jest w stanie powstrzymać postęp choroby, jednak na to potrzebne są pieniądze, których przy stałym leczeniu Kacpra wciąż brakuje.

W 2019 roku pojawiła się również szansa na zdobycie jedynego leku na schorzenie Kacpra, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jednak chłopak nie może skorzystać z refundacji i szansy na leczenie, ponieważ jego organizm jeszcze nie jest na to gotowy. Do tego, by mógł otrzymać lek - konieczna jest kolejna operacja, a potem żmudna i kosztująca blisko 10 tys. Zł. rehabilitacja. Kacper ma marzenia jak każdy nastolatek. Jednym z nich jest pokonanie POTWORA, ale czy mu się to uda? Jego los jest również w Waszych rękach. Sprawcie, by Kacper był szczęśliwy! Dołóżcie mała cegiełkę do realizacji jego marzenia. Wspólnymi siłami na pewno się uda !

 

 

DAROWIZNY ON-LINE (dla posiadaczy kont internetowych)

  • • Kliknij w przycisk "Przekaż darowiznę". Kilka prostych kroków i kończysz transakcję. UŚMIECHASZ SIĘ – właśnie zostałeś darczyńcą – pomogłeś w finansowaniu rehabilitacji Kacpra.

 

TRADYCYJNY PRZEKAZ PIENIĘŻNY

  • • Wpłacasz dowolną kwotę bezpośrednio na konto Fundacji i czujesz to samo. Wykorzystaj następujące dane:

Fundacja „Jesteśmy Blisko”, ul. Jędrzejowska 79c, 29-100 Włoszczowa, Bank Spółdzielczy we Włoszczowie, nr 95 8525 0002 0000 0010 7725 0001, tytułem – Kacper Turczyn

 

PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU

  • • Wypełnij odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Wprowadź numer KRS: 0000350393 W pozycji informacje uzupełniające wpisz: Kacper Turczyn
Rozlicz PIT Online

 

« powrót